Usługi

Proflex Serwis

Dokonujemy kompleksowych przeglądów amortyzatorów oraz na życzenie klienta zmianami ich ustawień i właściwości.

Dzięki pełnej ofercie części zamiennych do amortyzatorów systemu Proflex oraz wyszkoleniu naszych pracowników w holenderskiej siedzibie Proflexa amortyzatory regenerowane u nas gwarantują 100% swoją sprawność nawet w esktremalnie trudnych warunkach eksploatacji.

W celu uzyskania pełniejszej informacji na temat serwisu oraz eksploatacji amortyzatorów Proflex prosimy o kontakt z naszym serwisem w Mikołowie tel. 516 125 509 Paweł Zborowski.

Firma Proflex aktualnie ma do zaoferowania swoim klientom swoje najnowsze rozwiązanie w dziedzinie zawieszeń sportowych jakim są typy amortyzatorów EVOLUTION II I EVOLUTION III. Podczas ich produkcji firma Proflex opatentowała szereg nowatorskich rozwiązań technicznych dzięki, którym praca zawieszenia osiąga imponujące możliwości. Poprzez przebudowę wnętrza amortyzatora, w celu lepszego odprowadzania ciepła, otrzymujemy produkt, który osiąga lepsze właściwości absorbcyjne przy maksymalnym obciążeniu. Tego typu amortyzatory są dostępne do samochodów biorących udział w Rajdach i wszelkiego rodzaju wyścigach. Do każdego z tych typów amortyzatorów są dostępne sprężyny, które pozwolą perfekcyjnie dostroić pracę zawieszenia do warunków, w których ma być wykorzystane oraz do indywidualnych potrzeb kierowcy i konstrukcji samochodu.

Zawieszenie ProflexZawieszenie Proflex